Svítící LED obrazy

Svítící LED obrazy
Moderní podsvícené LED obrazy. Novinka a originální dárek. Spousta motivů pro děti i dospělé. Moderní zpracování s podsvícením pomocí úsporné technologie LED. Přes den je náš obraz klasickým (ale skvělé viditelným) obrazem a večer vkusně přisvětlující lampou. Tyto moderní obrazy na zeď se hodí především do obývacího pokoje či ložnice. Pro děti jsou k dispozici dětské motivy od Disneye.

 • Adresa obchodu: http://www.ledobrazy.cz
 • Další informace o LED obrazech

  Jelikož je LED světlo cca 10 krát úspornější než běžné světlo jsou i LED obrazy velice úsporné co se energie týče. Spotřeba se liší podle velikosti, respektive počtu diod. Může se pohybovat od 2,5 do 12 W.

  Diody pro podsvícení obrazů jsou individuálně navrhovány tak, aby byl dojem z obrazu co nejlepší. Typicky pokud je na obrazu západ slunce - diody jsou rozmístěny tak, aby slunce svítilo nejvíce a zbylá část obrazu méně. Vytváří to větší dojem autentičnosti a zvýrazňuje dekorativní potenciál obrazu.

  Obraz New Yorku

  Motivy jsou vybírány tak, aby LED světlo vyniklo. Proto se nejčastěji jedná o zářící města - metropole jako je New York, Paříž nebo Londýn. Pokud jde o přírodní motivy jsou k dostání obrazy vodopádu, západu slunce na pláži nebo zvířata.

  Obrazy jsou vhodné i pro děti

  I dítě může mít radost z LED obrazu, k dostání jsou dětské motivy jako Medvídek Pú, Sněhurka, Šípková Růženka apod.

  Obraz Medvídka Pú

  Další fotografie:

  Velká fotografie Svítící LED obrazy 1Velká fotografie Svítící LED obrazy 2Velká fotografie Svítící LED obrazy 3
  Nejoblibenější dárky
  Přidat dárek
  Přihlášení
  Registrace