Sedací pytle

Sedací pytle
Sedací vaky se v staly Česku za posledních 5 let velice oblíbené. Na západě byly běžnou součástí domácnosti již od druhé poloviny 20. století. Pro ty, kteří neměli prozatím osobní zkušenost s tímto produktem - jedná se o vaky naplněné polystyrenovým granulátem. Nejčastěji jsou vyrobeny z koženky, bavlny nebo nylonu. Sedací pytle se staly tak oblíbeným doplňkem domácnosti a kanceláři kvůli své jednoduchosti a pohodlnosti. Jsou velice lehké a přizpůsobivé, proto není problém je jednoduše přemisťovat nebo přizpůsobovat, podle toho, jestli na nich chceme sedět nebo ležet.

 • Adresa obchodu: http://www.sedaci-pytle.cz
 • Sedací vaky jsou také skvělým dárkem. Jedná se o originální kus nábytku, stylový a přesto praktický. V obchodě www.sedaci-pytle.cz si můžete vybrat z nabídky 17 barevných modelů z ekokůže a desítek různých desginových návrhu z nylonu a bavlny.

  Sedací vak Maxi

  Pro koho jsou sedací vaky vhodné?

  Téměř pro každého, především však pro děti a teenagery. Děti školního věku využijí sedací vaky na hraní nebo sezení při studiu. Díky tomu, že jsou měkké nehrozí u menších ani starších dětí žádné riziko úrazu.

  Kde sedací vaky zakoupit?

  Doporučujeme nákup ve specializovaném obchodě. Širokou nabídku sedacích pytlů od více výrobců s okamžitým dodání naleznete na adrese www.sedaci-pytle.cz

  Další fotografie:

  Velká fotografie Sedací pytle 1Velká fotografie Sedací pytle 2Velká fotografie Sedací pytle 3Velká fotografie Sedací pytle 4
  Nejoblibenější dárky
  Přidat dárek
  Přihlášení
  Registrace